Bestuur

Bestuur Gezinsbond afdeling Menen - 2011

Pascal Poot

Harmoniestraat 53
8930 Menen
Tel: 056.51.74.10
e-mail: pascal.poot@telenet.be

  • Voorzitter
  • Kortingskaarten
  • NMBS-passen
  • GSM- kaarten
  • Bioscoopcheques
  • Kaarten fitness

--------------------------------------------------------------

Guy Wylleman

Jasmijnlaan 12
8930 Menen
Tel: 056.51.06.12
e-mail: guy.wylleman@telenet.be

  • Ondervoorzitter
  • Pennigmeester

-------------------------------------------------------------

Carina Robert

Bruggestraat 320
8930 Menen
tel: 056.51.02.17
e-mail: gezinsbond.menen@telenet.be

  • Secretaris

-----------------------------------------------------------

Eric Nemegeer    

Vogelzang 2
8930 Menen
056/ 42 29 02
e-mail: eric.nemegeer@telenet.be

  • Grootouders en Senioren Actie
  • Andere functie's bestuursleden GOSA - zie hier

-----------------------------------------------------------

Theo Desmet - Ingrid Bruggeman

Tel: 056.51.46.64
e-mail: theo.desmet@skynet.be

  • Fietsen 50+

-----------------------------------------------------------

Robrecht Sanders

Binnenhof 22
8930 Menen
Tel: 056.51.36.32
e-mail: rob.sanders1@skynet.be

  • Gezinsspaarkaart

_____________________________

MaaikeTremmery

_________________________________

Els Pottie

Grensstraat 89
8930 Menen
Tel: 056.51.49.05
e-mail: els-pottie@telenet.be

--------------------------------------------------------------

Teresa Lozano

Jasmijnlaan 12
8930 Menen
Tel: 056.51.06.12

  • Oppasdienst

--------------------------------------------------------------

Rita Cambier

Waterhoenstraat 4
8560 Wevelgem
Tel: 056.40.30.44
e-mail:  vanooteghem.cambier@skynet.be

  • Gezinssport Vlaanderen

______________________________________

Dirk Bulcaen

Parkstraat 49
8930 Menen
Tel: 056.51.51.18
e-mail: bulcaen.deygers@gmail.com

  • Gezinssport Vlaanderen Fietstochten

-------------------------------------------------------------------

Eric en Marie-Anne Delmazure - Poot

K. Cardijnlaan 17
8930 Menen
Tel: 056.51.60.10
e-mail: eric.delmazure-poot@telenet.be

  • Bioscoopcheques
  • NMBS-passen
  • GSM- kaarten

--------------------------------------------------------------------

Jan Parmentier

e-mail: redactiegezinnetje@gmail.com

  • Redactie 't Gezinnetje

-----------------------------------------------------------------

Johan Gouhie

Bruggestraat 320
8930 Menen
tel: 056.51.02.17
e-mail: gezinsbond.menen@telenet.be

  • Ledenadministratie
  • Webmaster
  • Familiatours

---------------------------------------------------------------